KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396328

nr 1539 6328

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 21x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:34:21