KONST / Oljemålningar / Stefan tunedal 11408035

nr 1140 8035

Stefan Tunedal

(f. 1959), Sverige

Stefan Tunedal (f. 1959), 'Trana', 2016. Signerad, olja på duk, 57x36 cm

Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.

måndag 30 oktober 2017
kl 19:42:48

Stefan Tunedal

Läs mer om Stefan Tunedal