KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054522
nr 1505 4522
Ferdinand August Glienke, ruin. Signerad, 1895. Olja på duk, 46x59 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Kondition: lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:05:17
26/11 20:11:08