KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17142109

nr 1714 2109

Tusch

Oidentifierad konstnär. Signerad, man i rock, 14x7,5, yttermått inklusive ram: 25x16,5

måndag 28 juli 2025
kl 18:13:47