KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396525
nr 1539 6525
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hus. Signerad, daterad 46. Olja på pannå, 21x27, yttermått inklusive ram. 31x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:19:28
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr