KONST / Litografier / Färglitografi 12914018
nr 1291 4018
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 56/150. Motivet: 50x37 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:21:26
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson