MÖBLER / Bord / Damskrivbord 5988259

nr 598 8259

Damskrivbord

Tidigt 1900-tal, längd: 118, djup: 55, höjd: 76, bemålat

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 7 september 2009
kl 18:32:33