MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15891034

nr 1589 1034

Skåp

1700-tal, Barock, Ek. Bredd: 212 cm. Djup: 80 cm, höjd: 225 cm, nyckel

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 8 januari 2024
kl 20:55:48

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.