KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15144188

nr 1514 4188

Oidentifierad konstnär. Broderande kvinna. B Berg. Olja på duk. Signerad, 65x74 cm, yttermått inklusive ram: 83x93 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:42:17