ART / Lithographs / Graphic art 8849346
nr 884 9346
GRAPHIC ART
efter Joan Miró, sheet: 28x38,
efter Joan Miró, bladets mått: 28x38
600
SEK 300
Monday Mars 31 2014
at 18:14:51
150 kr
200 kr
250 kr