GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plate 6423266
nr 642 3266
PLATE
China, 19th century, diameter: 23, nagg.
Kina, 1800-tal, diameter: 23
Condition: nagg
100
SEK 400
Monday May 31 2010
at 18:22:35
250 kr
300 kr
350 kr