KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10762036
nr 1076 2036
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Änkedrottning Sophia, 1909, signerad, 24, 8 x18 Hjert & Hjert 144, Asplund 223
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 12 december 2016
kl 18:01:50
12/12 16:00:40
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn