KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487292

nr 1248 7292

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Fiskeläge, Signerad. Olja på duk, 31x39 cm

måndag 15 april 2019
kl 19:44:53

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud