KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664434
nr 1566 4434
Johan Johansson
(1879-1951), Sverige
Oljemålning, Gatumotiv. Signerad. Olja på duk, 41x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x57 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:25:28
25/9 18:20:28
Johan Johansson
Läs mer om Johan Johansson