ART / Lithographs / Litograph 15978003
nr 1597 8003
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signerad ej numrerad. Image dimensions: 42x29 cm, outer dimensions including frame: 54x40,
LITOGRAPH, Signerad ej numrerad. Bildmått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 54x40 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 1000
Monday February 12 2024
at 20:43:41
500 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr