Ã–VRIGT / Smycken / Halsband 13073403

nr 1307 3403

Halsband

pärlor / troligen Indiskt guld, stämplar saknas. Längd: 50 cm

Kondition: slitage

måndag 17 februari 2020
kl 18:36:35