Ã–VRIGT / Diverse / Paraplyställ 13374187

nr 1337 4187

Paraplyställ

England. Längd: 76 cm. Djup: 25 cm, höjd: 108 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:29:15

13/7 18:58:50 1      300 kr
13/7 20:22:50 2      Vinnande bud