KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6961088

nr 696 1088

Träsnitt

Adolf Zdrasila, "Kleiner see", 25 x 29

Kondition: slitage, skador

måndag 9 maj 2011
kl 17:06:39