KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829241
nr 1482 9241
Oidentifierad konstnär. Vintermotiv, omkring 1900, ej signerad. Olja på duk, 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 53x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:45:10
9/8 22:10:44
100 kr
13/8 22:32:31