KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10267364
nr 1026 7364
Akvarell
signerad. HC-upplaga, Väderkvarn, motivet: 17x12
måndag 21 mars 2016
kl 19:09:34