KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411427
nr 1241 1427
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Vinflaska, signerad, 2018. Olja på pannå, 32x24
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:47:43
18/3 18:08:28
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning