FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 7596593

nr 759 6593

ARMCHAIRS

one pair, 1920s, wear, damages.

1 par, 1920-tal

Condition: slitage, skador

1000

Monday May 21 2012
at 17:49:40