KONST / Litografier / Färglitografi 13051159

nr 1305 1159

Färglitografi

Erik Olson (1901-1986), EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 1970, daterad mm: 39x50 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:59:01