KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 1169014

nr 116 9014

Akvarell

Monogramsignerad, motiv från Grevgatan, 17x19

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 januari 2002
kl 17:30:00

27/1 12:45:06 1      Vinnande bud