KONST / Litografier / Färglitografi 15086430
nr 1508 6430
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 173/290. Färglitografi, bildmått: 30x16 cm, yttermått inklusive ram: 47x33 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:22:04
12/12 17:27:35
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg