KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394193

nr 739 4193

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Blandteknik, Veikko Aaltona signerad, -62, 65x40

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 februari 2012
kl 19:45:35

3/2 21:58:56 1      100 kr
5/2 21:55:54 2      Vinnande bud

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona