![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 16326455
*
nr 1632 6455
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 1/200, oramat löst blad. Gicléetryck. Bladets mått: 61x60 cm
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 16:21:53)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 18:02:25
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck grafiskt blad litografier mikael persbrandt oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6456 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
*
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
nr 1632 6455
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 1/200, oramat löst blad. Gicléetryck. Bladets mått: 61x60 cm
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 16:21:53) Uppdatera |
Visning |
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7 |
Auktionen avslutas: |
måndag 15 juli kl 18:02:25 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skÃ¥despelare och bildkonstnär född 1963.Läs mer om Mikael Persbrandt
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck grafiskt blad litografier mikael persbrandt oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6456 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04