KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903313

nr 1390 3313

Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Lyftande änder. Signerad. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:59:44