KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903313
nr 1390 3313
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Lyftande änder. Signerad. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:59:44
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.200 kr