KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11865533
nr 1186 5533
Ã…sa Bujon
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Den gröna ön", signerad. Olja på duk, 54x64 cm
Åsa Bujon, född 1943 i Göteborg, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:36:07
28/5 10:05:42