KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224386
nr 1222 4386
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap, England. Olja på duk, 29x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:21:29
9/12 20:06:40
500 kr
10/12 18:11:10