KONST / Litografier / Färglitografi 12343367
nr 1234 3367
Jan Zielecki
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 66/275. Motivet: 78x58 cm
Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:29:09
6/2 20:46:46