MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13384046

nr 1338 4046

Byrå

1800-tal. Bredd: 96, djup: 46 cm, höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:38:09