KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11733056
nr 1173 3056
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Landskap med bäck, signerad, olja på duk, 65x70
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:23:06
28/3 22:03:51