KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13464403
nr 1346 4403
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1966, Figurer & tåg, 22x34 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:01:59
7/9 18:34:29
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren