KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292043

nr 1629 2043

Eva von Hanno

(f. 1945), Norge

Lupiner. Signerad, daterad -87. Akvarell, bildmått: 50x45 cm, yttermått inklusive ram: 75x68 cm

Eva von Hanno, norsk konstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:14:42

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Eva von Hanno

Läs mer om Eva von Hanno