GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Karaff 15565167
nr 1556 5167
Erika Lagerbielke
(f. 1960), Sverige
Orrefors. Karaff med propp, blått glas. Signerad och daterad -88. Höjd: 25,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:43:45
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)