KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609448
nr 1460 9448
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:22:09
7/4 21:48:06
1.000 kr
11/4 10:16:35