KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13475274
nr 1347 5274
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Komposition med snören. Signerad, numrerad 98/100, daterad -73. Motivet: ca 47,5x37,5 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:35:15
14/9 19:23:41
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel