KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13989001

nr 1398 9001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 70/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

måndag 24 maj 2021
kl 18:04:05

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner