KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13989001
nr 1398 9001
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 70/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
måndag 24 maj 2021
kl 18:04:05
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner