KONST / Litografier / Färglitografi 9262277
nr 926 2277
Färglitografi
signerad, 4/50, 70x52
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 november 2014
kl 20:38:05
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)