ART / Lithographs / Litograph in colors 12476168
nr 1247 6168
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. "blå cykeln". Signed, numbered 207/225, sheet: 69x55, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, "blå cykeln". Signerad, numrerad 207/225, bladets mått: 69x55, löst blad
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1000
SEK 1000
Monday April 8 2019
at 20:32:34
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr