KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409074
nr 1440 9074
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1874, landskap med eka på strand. Olja på duk, 33x45, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:20:50
18/12 11:08:42