MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13374351

nr 1337 4351

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Fåtölj, Advokaten, Brännstämplad

Kondition: slitage, skadat tyg

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:08:29

13/7 17:56:27 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko