KONST / Litografier / Färglitografi 8192090
*
nr 819 2090
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Ulf Wahlberg (f. 1938), Komposition, -87, 202/250, motivets mått: 21 x 28
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2013
kl 18:39:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 16:31:39
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:58
*
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
nr 819 2090
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Ulf Wahlberg (f. 1938), Komposition, -87, 202/250, motivets mått: 21 x 28
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/4 16:31:39 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk mÃ¥lare och tecknare född i Stockholm 1938.Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:58



