KONST / Litografier / Färglitografi 9603067
nr 960 3067
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Evy Låås (1923-1999), 347/360, Matbord, signerad. - 77, motivet: 62x78
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:26:43
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås