MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 6104481
nr 610 4481
DISH
brass, leaf format, Design: Josef Frank, Svenskt Tenn, Sweden, formgivet på 1930-talets andra hälft, length: 20, Ostämplat,
Mässing, lövformat, Design: Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, formgivet på 1930-talets andra hälft, längd: 20, Ostämplat
700
SEK 700
Monday November 16 2009
at 18:20:33
16/11 18:15:33