KONST / Litografier / Färglitografi 9122159
nr 912 2159
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), 351/360, signerad, motivet: 38x49
Utrop:
400 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:42:44
15 sep
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann