KONST / Litografier / Serigrafi 13846016
nr 1384 6016
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Serigrafi, 3 st, Signerad, numrerad 37/300, daterad 1978, bladets mått: 50x60cm, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:23:57
12/3 23:53:34
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd