KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16481002
nr 1648 1002
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Eka, Signerad. Blandteknik, bildmått: 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:40:33
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson