KONST / Litografier / Färglitografi 16694065

nr 1669 4065

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Signerad, numrerad 298/350. Färglitografi, bildmått: 66x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:35:29

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel